Previous
Next

Numaranızı bırakın sizi ARAYALIM  Standartlara ve yönetmeliklere uygun

  Hatay İstanbul otogaz Mühendislik olarak tüm standartlara ve yönetmeliklere uygun çalışıyoruz. Güvenliğiniz önceliğimizdir.

  Atiker Yetkili Bayi

  Atiker yetkili ve garantili lpg montaj

  Prins Yetkili Bayi

  Prins yetkili ve garantili lpg montaj

  BRC Yetkili Bayi

  BRC yetkili ve garantili lpg montaj

  Lovato Yetkili Bayi

  Lovato yetkili ve garantili lpg montaj

  Kaliteli ve üstün hizmet

  LPG & CNG Sıralı OTOGAZ sistemlerinde doğru adres.

  PLANLI ÇALIŞIYORUZ

  Kalite Standart, Standartların üzerinde Hizmet Planlı ve programlı disiplin içinde çalışıyoruz. Servisimize adım attığınız ilk andan itibaren sizin için düşünen, ve en iyisi için karar vermeye çalışan, Montaj/Bakım sürecini hassasiyet ile sürdüren insanlar tanıyacaksınız! Hatay İstanbul Otogaz Mühendislik

  ZAMAN VE HIZ

  Tüm işlerimizi zamanında ve güvenle teslim ediyoruz Zaman hepimiz için en kıymetli değerdir. Bunun yanında işimizi hızlı yaparken kalite ve titizliğimizden de ödün vermeden çalışırız. Siz değerli müşterilerimizin önce can, sonra mal güvenliğini gözeterek , sizlere maximum hizmet kalitesiyle hizmet verebilmekteyiz! Hatay İstanbul Otogaz Mühendislik

  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

  Doğru Fiyat, Garantili Ürün ve İşçilik Aracınız için en uygun Marka ve Kit Modelini en doğru fiyat ile sunarız. Kusursuz İşçiliğimiz ve Ürün Garanti Sürecimiz ile her zaman yanınızdayız! %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket eden firmamızın en büyük reklamı memnun kalan müşterilerimizin çevresine tasfiyesidir. Hatay İstanbul Otogaz Mühendislik

  BİLGİMİZE GÜVENİYORUZ

  Kendimizi hergün geliştiriyoruz, öğreniyoruz. Yaptığımız işi dikkat ve özveri ile yapıyoruz. Edindiğimiz bilgiler, deneyimli kadromuz ve yönetim anlayışımız ile her zaman daha iyisi için çalışıyoruz!

  SIZDIRMAZLIK KONTROLÜ

  Otogaz Dönüşüm Sistemlerinizin Sızdırmazlık Kontrollerini ihmal etmeyiniz. Ücretsiz Sızdırmazlık Kontrolleri için servisimize bekleriz.

  PROJELENDİRME

  Kusursuz Otogaz Dönüşümü Sonrası yasal süreci tamamlamanız için gerekli tüm evrak ve projelendirme hizmeti vermekteyiz.

  Hatay Lpg Sıkça Sorulan Sorular

  Siz Halen Benzin Mi Kullanıyorsunuz ?

   

  Tüm dünyanın kabul ettiği ve fabrikasyon araçlarda bile kullanılan alternatif yakıt sistemi LPG Otogaz sistemi ile aracınız da %40-%50 arası yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz. 

  Honda Fiat Dacia Renault ve daha pek çok otomobil üreticisi geleceğin yakıtı olan LPG ile ar-ge yaparak fabrikasyon ekonomik çevre dostu LPG’li araçlarını tüketicilerin hizmetine sunmuştur.

  Doğru yerde ve aracınıza uygun LPG kiti Otogaz sistemi montajı ile yüksek performans yüksek yakıt tasarrufu, benzinden farksız performans ve daha uzun bir motor ömrü elde edebilirsiniz. Otogaz montaj işini hafife almayın; Otogaz bir mühendislik işidir. İstanbul Otogaz Mühendislik

   
  Hatay LPG Montaj Fiyatları ?

  Otogaz Dönüşüm ? 

  Otogaz Dönüşüm Yetkili Servis Antakya Hatay ? İstanbul Otogaz Mühendislik

   

  Hatay İstanbul Otogaz Mühendislik Atiker Yetkili Servis 

   

  İstanbul Otogaz Mühendislik Cevdet SAPÇI

  Siz Gazlayın Biz Yanınızdayız / Bizimle Öndesiniz

  İstanbul Otogaz Mühendislik WhatsApp: 0532 151 8675 / 0326 221 86 75

  Otogaz Haber Lpg Nedir ? İSTANBUL OTOGAZ MÜHENDİSLİK ANTAKYA

  1810’de ilk kez İngiltere’de kullanılmaya başlanan LPG ülkemizde ticari olarak; Miks LPG (% 30 propan ve % 70 bütan) ve propan (% 95 ve üzeri saflıkta) olarak piyasaya sürülür.


  Petrol kaynaklarının tükenmeye başlaması nedeni ile alternatif enerji (LPG Otogaz) kaynaklarının araştırılmasına hız verilmiş ancak bu güne kadar denenen bir çok enerji kaynağı henüz petrolün yerini alabilme aşamasına ulaşamamıştır.

  Otomotiv sektöründeki alternatif enerji kaynağı arayışları 1930 lu yıllarda LPG’nin araçlarda yakıt olarak kullanımını gündeme getirmiştir. Özellikle kolay bulunması, ekonomik olması ve diğer yakıtlara oranla çevreyi daha az kirletici özellikte olması nedeni ile dünyada bir çok ülke, LPG’nin otomobillerde kullanımını özendirerek yaygınlaştırmıştır. 

  Günümüzde İtalya, Hollanda, Fransa, Belçika, Japonya ve Amerika’da LPG yakıt olarak otomobillerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diğer ülkelerde ise kullanımı gün geçtikçe artmaktadır.

  LPG dönüşüm sistemleri; uluslararası ECER 67-01 ve TSE standartlarına uygun olması, montaj firmasının yetkili ve montajı yapan teknisyenin eğitilmiş olması, gerekli bakım ve periyodik kontrollerinin yapılması ile çevreci, ekonomik ve güvenli sistemlerdir..

  LPG (Liquefied Petroleum Gases)
  Sıvılaştırılmış Petrol Gazı

  LPG’nin iki önemli özelliği basınç altında likit halde özel basınçlı kaplar içinde tutulması ve gaz halindeyken havadan ağır olmasıdır.

  Günümüzde LPG; evlerde mutfak ve banyolarda; araçlarda , deniz motorlarında, açık havada kullanılan mangal; ısı şemsiyesi gibi ürünlerde kullanılır.

  İstanbul Otogaz Mühendislik WhatsApp: 0532 151 8675 / 0326 221 86 75

  Lpg,de Performans Kaybım Olur mu ?

  Lpg Performansı ? İstanbul Otogaz Mühendislik 

  Yakıtın fiziksel özelliklerindeki farklar nedeniyle LPG’li araçlarda maksimum %5 civarında bir performans kaybı olması doğaldır. 

  Bu düşük oran normal sürüş koşullarında fark edilmez.

  Ayrıca kullanılan kitin araçla teknolojik uyum içerisinde olması, AFR ayarlarını düzgün olması, kullanılan yakıtın standartlara uygun olması da LPG’li araçta istenen performansın alınabilmesi için büyük önem taşımaktadır. 

  Otomobil Benzin,de Ne Kadar Sağlıklı Çalışırsa Lpg Çalışması Okadar Güzel Ve Verimli Oldğu İzlenmiştir…

  Unutmayalım Araçların Motoru İnsan Vücudu Gibidir. Cevdet Sapçı İstanbul Otogaz Mühendislik

   

  İstanbul Otogaz Mühendislik Yetkili Servis 

  İstanbul Otogaz Mühendislik WhatsApp: 0532 151 8675 / 0326 221 8675

  Lpg`li bir aracın patlama ihtimali, benzinli bir aracın patlama ihtimalinden daha düşüktür. 

  Başka bir deyişle LPGli araç patlamaz. ATİKER dönüşüm sistemlerinde, bunun için aşağıdaki önlemler alınmıştır Basınçlı bir kap olan LPG tankı, üretim aşamasında testlere tabi tutularak darbe anındaki dayanıklılığı ölçülür ve yeterli güvenlik sağladığına emin olunduğunda satışa sunulur. Tanklarla ilgili dikkat edilmesi gereken husus: Tankların kullanım ömrü, üretim tarihinden itibaren10 yıldır. 

  Bu süreden sonra yetkili bir serviste yeni bir tank montajı yaptırmanız gerekmektedir.Tank konusunda güvenliğin sağlandığından emin olmak için, ATİKER dönüşüm sistemleri tank dahil olarak satışa sunulmaktadır.

  LPG sistemi üzerinde solenoid gaz valfi bulunmaktadır. Bu valf regülatör (buharlaştırıcı) ile tank arasındaki gaz yolu üzerinde bulunmaktadır. Aracın kazaen ya da istemli durdurulması halinde bu valf gaz akışını otomatik olarak kapatır.

  ATİKER şamandıralarda bulunan basınç tahliye sibobu, sistem basıncı yükseldiğinde güvenli bir şekilde gazı tahliye ederek basıncı düşürür ve patlamayı engeller. Sistem darbe anlarında oluşabilecek yüksek basınç anında da patlamanın önlenmesini sağlar.

  Şamandıra üzerinde bulunan bir başka gaz valfi motor durduğunda gaz akışının kesilmesini sağlar.

  Şamandıra üzerinde bulunan eriyebilen kurşun tıpa, yangın emniyeti saplar.

  1 Milim bakır boru kırıldığında yada delindiği zaman kaçak emniyeti devreye girer ve gazı keser.

  Şamandıralar, tankların içine ancak hacmin %80i kadar gaz dolumu yapılmasına izin verir. Bu miktardan sonra otomatik olarak dolumu keser. Böylece sıcaklık farklarıyla tank içinde oluşabilecek basınç değişikliklerini tolere edecek alan yaratılmış olur.

  İstanbul Otogaz Mühendislik Atiker Brc Prins Yetkili Servis 

  İstanbul Otogaz Mühendislik WhatsApp: 0532 151 8675 / 0326 221 86 75

  Lpg Montaj Öncesi ve Sonrasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar ?

  LPG’Lİ ARAÇLARIN KULLANIMINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

  LPG montajından önce aracınızın çalışması düzen­li değil ise montajdan sonra da düzensiz çalışacaktır. So­runlu aracın LPG ile çalışınca düzelmesi söz konusu değildir.
  Aracınızın LPG ile sorunsuz çalışması için kelebek temizliği ve rölanti ayarlayıcı sensörlerin görevini sorunsuz yaptığını, ateşleme sisteminin  buji, buji kablosu, bobini kusursuz çalıştığını kontrol ettiriniz.
   
  1. Her 10.000 km’de mutlaka Lpg Gaz filtresini değiştiriniz.
  2. Enjeksiyonlu araçları benzinsiz kesinlikle çalıştırmayınız.
  3. Kesinlikle aracınızın motorunu yıkatmayınız. LPG sisteminin elektronik aksamlarını bozabilir.
  4. Sıralı sistem montajı yapılmış aracınıza akü bitmesi durumunda takviye yapmayınız. eğer gerçekten çok gerekli ise ecu beynin sigortasını çektirip bu şekilde takviye yapılması tavsiye edilmektedir.  
   

  Doğru montaj halinde LPG benzinden daha güvenlidir denilebilir

  İstanbul Otogaz Mühendislik Brc Prins Yetkili Servis 

  İstanbul Otogaz Mühendislik Cevdet Sapçı

  Siz Gazlayın Biz Yanınızdayız / Bizimle Öndesiniz

  İstanbul Otogaz Mühendislik WhatsApp: 0532 151 8675 / 0326 221 8675

  Çevre Dostu Otagaz Yetkili Servis – İstanabul Lpg Antakya Hatay 

  Petrol ve doğal gazdan meydana gelen bu yakıt düşük CO₂ salınımı özelliğiyle çevreci bir yakıttır.

  Bu özelliğiyle sizin ve gelecek nesillerin temiz bir dünyada yaşamasına yardımcı olur. Siz Gazlayın Biz Yanınızdayız / Bizimle Öndesiniz

  İstanbul Otogaz Mühendislik Atiker Brc Prins Yetkili Servis 

  İstanbul Otogaz Mühendislik WhatsApp: 0532 151 8675 / 0326 221 86 75

  Otogaz Haber 

  Tam tersi otogaz, yanma neticesinde motorda asit ve karbon atıkları bırakmadığından motorun ve motor yağının korunmasına yardımcı olur.

  Buna Ek Olarak;

  AFR ayarı yapılmış araçlar;

  Aracın benzindeki  performansı, verimi ve motor sağlığı ile kullanılır

  İstanbul Otogaz Mühendislik Atiker Brc Prins Yetkili Servis 

  İstanbul Otogaz Mühendislik WhatsApp: 0532 151 8675 / 0326 221 8675

  Aracınızın otogaz dönüşümünü yaptırmadan önce yeterince araştırdınız mı !

   
  Firmanın montaj için gerekli izin ve belgeleri var mı?
  Teknik donanımı ve cihazları var mı?
  Personeli gerekli eğitimleri almış mı?
  Montaj sonrası hizmete yeterli önemi veriyor mu?
  Lpg Kiti Önemli / Unutmayalım Lpg Dönüşümü Mühendislik İşidir !
   Aracınıza Hangi Lpg Kiti Uyumlu ? Uzmanlar Tarafından Belirlenmelidir.
   
  Otogaz Dönüşümü Yaptırarak ;
   
  Ortalama %45 oranında yakıt tasarrufu elde edersiniz.
  Çevreye duyarlı bir yakıt kullanmanın zevkini yaşarsınız.
  Aracınızda performans kaybı olmaz ve sorunsuz kullanım sağlar.
  LPG montajından önce aracınızın çalışması düzen­li değil ise montajdan sonra da düzensiz çalışacaktır. So­runlu aracın LPG ile çalışınca düzelmesi söz konusu değildir.
   
  Not: Montaj Öncesi , Aracınızın LPG ile sorunsuz çalışması için gaz kelebeği temizliği ve rölanti ayarlayıcı sensörlerin görevini sorunsuz yaptığını, ateşleme sisteminin buji, buji kablosu, bobini kusursuz çalıştığını kontrol ettiriniz. / Lpg Dönüşüm Mühendislik İşidir.

   

  Hatay Atiker Montaj Fiyatları? Antakya Otogaz Dönüşüm ? İstanbul Otogaz Mühendislik Yetkili Servis Antakya Hatay ?

   

  İstanbul Otogaz Mühendislik Brc Yetkili Servis Çözüm Merkezi

   

  Antakya İstanbul Otogaz Mühendislik Cevdet SAPÇI

  Siz Gazlayın Biz Yanınızdayız / Bizimle Öndesiniz

  İstanbul Otogaz Mühendislik WhatsApp: 0532 151 8675 / 0326 221 8675

  Hatay Lpg LPG Ruhsata Nasıl İşlenir ?

  İstanbul Otogaz Mühendislik Antakya Hatay Ruhsat Kayıt İşlemi;

  1-Aracın Lpg Sistemi Montaj Uygunluğu

  2- İstanbul Otogaz Mühendislik Sızdırmazlık Raporu

  3-Egzoz Emisyon Ölçümü

  4-Tüv-Türk Araç Muayenesi

  5- Noter de Ruhsat Değişimi

  Not: Sırasına Göre Yapılması Gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz


  Hatay İstanbul Otogaz Mühendislik Atiker Brc Prins Yetkili Servis Çözüm Merkezi

  İstanbul Otogaz Mühendislik Cevdet SAPÇI

  İstanbul Otogaz Mühendislik WhatsApp: 0532 151 8675 / 0326 221 8675

  Mevsim Geçişlerinde Bilgisayarlı Gaz Ayarının Önemi ?

  Mevsim geçişlerinde bilgisayarlı gaz ayarı yaptırın fazladan yakıt parası ödemeyin

  LPG, yakıt deposunda basınç altında sıvı olarak tutulmaktadır. 

  Motor içinde enerjiye dönüştürülebilmesi için gaz faza geçmesi gerekir. Bu da aracın soğutma sisteminden aldığı su ile gazın regülatörde ısıtılmasıyla olur.

  Sıralı sistem araçlar, ilk çalışmayı benzin ile yaparlar, bu nedenle sabah geç çalışma problemi yaşanmaz. Motor belli bir sıcaklığa ulaştıktan sonra araç otomatik olarak gazda çalışma moduna geçer.

  Hatay Lpg Yetkili Servis Çözüm Merkezi

  İstanbul Otogaz Mühendislik Cevdet Sapçı

  İstanbul Otogaz Mühendislik WhatsApp: 0532 151 8675 / 0326 221 8675

  Dünyada Otogaz Sistemleri
   
  Dünyanın birçok ülkesinde LPG, çevrenin korunması ve hava kirliliğinin önlenmesi için kullanılıyor; hatta devlet tarafından vergi teşvikleri veya otomobil üreticileri tarafından fabrika çıkışlı LPG’li araç üretimi ile teşvik ediliyor.
  Güney Kore, Fransa, Polonya, İngiltere bu ülkelerden sadece birkaç tanesi. Avrupa’da LPG’yi araçlarda en çok kullanan ülke Polonya’dır. Türkiye ise ikinci sırada gelmektedir.
   
  Bugün dünya genelinde en yaygın ve kabul görmüş çevreci alternatif yakıt otogazdır. Dünya çapında 12 milyon araç otogaz kullanmaktadır.
   
  Otogaz Haber Hatay LPG Hakkında Dünyadan İlginç Bilgiler:
   
  * Sadece Türkiye’de değil pek çok dünya ülkesinde, özellikle gelişmiş ülkelerde, Güney Kore’de, Japonya’da, Polonya’da, Avustralya’da, İngiltere’de, Meksika’da, Hollanda’da, İtalya’da otogaz yoğun olarak kullanılıyor.
   
  * Avustralya, Çin, Fransa, İtalya, Meksika ve ABD toplu ulaşım araçlarını otogaza dönüştürüyor. Çin, hava kirliliği sorunu olan Guangzhou bölgesinde on binlerce otobüs ve taksiyi otogaza çevirdi ve çevirmeye devam ediyor.
   
  * Bazı ABD şehirlerinde otogazlı araçlara özel şeritler ayrılmış durumda.
   
  * Japonya’da devlet, otogaz ve diğer alternatif yakıtların dağıtımı için yeni istasyon kuran şirketlere yatırım harcamalarının yarısını geri ödüyor.
   
  * Londra’da şehir merkezinde uygulanan trafik ücretinden LPG’li araçlar muaftır.
   
  * İngiltere Kraliçesinin makam aracı da LPG’lidir.
   
  *Japonya’nın trafik yoğunluğuyla ünlü başkenti Tokyo’daki tüm taksileri taksilerin otogazlı
   otogazadönüştürmek istemesi de teknoloji ve güvenlik düşkünü bu ülkenin şehirlerde 
  *otogaza nedenli güvendiğini gösteriyor. Hatta büyük  Otomobillerin yanı sıra deniz motorlarında, motosikletlerde ve hatta çok yoğun olarak forkliftlerde de kullanılan otogaz için en yeni kullanım alanı geçtiğimiz haftalarda Hindistan’da ortaya çıkmış. Hindistan’ın Gujarat kentindeki 5.000 balıkçı, teknelerini otogaza dönüştürmüş.
   
  * Hindistan Anayasa Mahkemesi hava kirliliğinin azaltılması amacıyla trafiğin yoğun olduğu 11 şehirde ticari araçların otogaza dönüştürülmesini zorunlu hale getirmiş. 
   
  * İlk olarak Vietnam’da başlayan motosikletlerin otogaza dönüştürülmesi hareketi büyük bir hızla Kamboçya’ya, Filipinler’e, Tayland’a ve hatta Afrika ve Avrupa ülkelerine yayılmaya başlamış. lpg atiker istanbul otogaz  hatay

  Milyonlarca taşıt ve sabit makina kullanıcılarına LPG yakıtı kullanmaları sağlanmıştır. Bu ülke çapında LPG yakıtının güvenilirliğini kanıtlayıcı bir sonuçtur. Şayet LPG güvenli olmasaydı tüm dünyada sigorta primleri bu yakıtın kullanımını engelleyecek şekilde yasaklayıcı ve sınırlayıcı olurdu.

  Doğru montaj halinde LPG benzinden daha güvenlidir denilebilir. Sistemin eğitimli personel tarafından monte edilmesi halinde uygun malzeme kullanılmakta, parçalar güvenli yerlere monte edilmekte, yakıt boruları egzoz borularının uzağından geçirilmekte ve montajın ardından çalışma ayar değerleri kurularak kaçak testi yapılmaktadır.

  Otogazlar için kullanılan yakıt tankları normal yakıt tanklarına oranla darbe ve yüksek ısıya karşı çok daha dayanıklı özel saclardan ECE-R 67-01’e göre imal edilmektedir.

  Otogaz tankları üretim aşamasından sonra kaynak yerlerinin röntgeni çekilir ve testlere tabi tutulur. Fabrikadan çıkmadan patlama, açılma, yarılma testinden geçirilerek tüketiciye bayiler ve montajcılar aracılığı ile ulaştırılır.

  LPG tanklarının üzerine bağlanan şamandıra tanktaki sıvı LPG seviyesini ve LPG giriş-çıkışlarını kontrol eden çoklu kontrol ünitesinin yanı sıra yeni uygulamalarda ilave bir valf daha konulmuştur. Şamandıra üzerinde tanka giren ve çıkan gazın iletim hatlarını açıp kapatmak için bir adet el ile kumanda edilen bir vana mevcuttur.

  Bu vanalar bakım, kaza ve yangın anında LPG giriş ve çıkışını kapatmaya yarar. Şamandıra üzerinde yer alan aşırı akış vanasına ilaveten yeni uygulama ile gelen bobinli valf sayesinde araca arkadan çarpma ve iletim borularının kopma yada kırılması halinde her ikisi birden devreye girerek sistemi otomatik olarak kilitler. Bundan sonra tanktan gaz çıkışı tamamen kesilir. Buda otomobil kullanıcılarının emniyeti sağlar.

  LPG tankı üzerinde bulunan şamandıra, tankın %80 doldurulmasını sağlayacak şekilde ayar edilmiştir. LPG dolumu sırasında daha fazla yakıt almak amacıyla LPG tankının ileri geri sallanması, multivalf ayarının bozulmasına neden olacaktır.Bu durumda ise LPG tankına fazla yakıt alınacaktır.Bu ise son derece tehlikeli bir durumdur.

  Otogaz (LPG) tankının kapasitesinin %80 ‘inden fazlası doldurulmamalıdır.

  LPG tankında herhangi bir sebepten dolayı fazla LPG akışı olduğunda (bakır borunun kopması gibi) depoya monte edilen kaçak akım valfi depo çıkışında LPG akışını otomatik olarak keser.;

  LPG kaçağından yangın tehlikesi benzine göre daha azdır.

  Hatay İstanbul Otogaz Mühendislik Atiker Brc Prins Yetkili Servis Çözüm Merkezi

   

  İstanbul Otogaz Mühendislik Cevdet SAPÇI

  Siz Gazlayın Biz Yanınızdayız

  0326 221 86 75

  İstanbul Otogaz Mühendislik WhatsApp: 0532 151 8675

  Otogaz Haber : Yakıt ekonomisi benzinle LPG arasındaki fiyat farkından kaynaklanmaktadır. Fiyatı benzine göre %40-50 oranında bir tasarruf söz konusudur.

  Hatay İstanbul Otogaz Mühendislik Prins Yetkili Servis 

  İstanbul Otogaz Mühendislik Cevdet Sapçı

  İstanbul Otogaz Mühendislik WhatsApp: 0532 151 8675 / 0326 221 86 75

  LPG li Araçlarda Yağ ve Buji bakımı Mevcut Benzin Bakımlarında Rutin Olarak yapılmalıdır.

  Yani her 10 ila 15 bin km’de Yağ Bakımı Yapılmalıdır 

  Her 25 bin km’de Buji kontrolü yapılmalı Benzin / Lpg Oktan Farkı Olduğundan Önem Taşımaktadır

  Hatay İstanbul Otogaz Mühendislik Brc Yetkili Servis 

  İstanbul Otogaz Mühendislik Cevdet SAPÇI

  İstanbul Otogaz Mühendislik WhatsApp: 0532 151 8675 / 0326 221 8675

  OTOGAZ MONTAJI

  Aracınız ve bütçeniz için en uygun LPG Dönüşüm kit modelinin belirlenmesi ve kusursuz montaj kalitesi ile tasarrufun tadını çıkartın!
   

  ARIZA TESPİT / ONARIM

  Yıllara dayanan tecrübemiz ile; Başta Atiker ve Lovato, Prins Otogaz Dönüşüm Sistemleri olmak üzere, Arıza tespit ve Onarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
   

  LPG GAZ AYARI

  LPG Dönüşümü sonrasında aracınızda Performanstan ödün vermeden kullanabilirsiniz. LPG Gaz ayarı için servisimize bekleriz.
   

  PERİYODİK BAKIM

  Araç ve kendi güvenliğiniz için; LPG Sisteminizin markası ne olursa olsun, en doğru fiyat politikası ile periyodik bakım İstanbul Auto’da.